Auto - priemyselné chemické výrobky

Special Motor Sealant - Hmota na utesňovanie motora

Na utesňovanie prevodových, diferenciálových a motorových skríň, palivových a vodných čerpadiel, ventilových a termostatových krytov, prírub atď. Odolný voči minerálnym olejom, tuku, plynu, vode, pare a nemrznúcim zmesiam.
Teplotná odolnosť: od -50°C do +260°C, kratšiu dobu až do +350°C.

Silicone Alta Temperatura - Teplovzdorný silikón

Odolný od -60°C do +350°C, silikónový tmel červenej farby, ktorý je vhodný na utesňovanie súčiastok kde musí byť vysoká tepelná odolnosť. (chladiace a vykurovacie zariadenia.

Frena Filetti - Hmoty na utesňovanie skrutiek

S nízkou, strednou a vysokou pevnosťou, utesňuje a upevňuje skrutky na rôznych závitových súčiastok. Oblasti využitia: automobilový priemysel, autoopravovne, zámočnícke a nástrojárske dielne, výroba a opravy lodí, strojárstvo a výroba motorov, elektronika a elektrotechnika.

Sigilla Marmitte - Tesniaca pasta na výfuky

Hmota na upevnenie výfukov, na utesnenie menších dierok, a trhlín.

Starter Spray - Štartovací sprej

Umožňuje šikovne naštartovať hocijaký typ motora za veľmi krátku dobu. Ideálnou pomocou cez zimné obdobie pri naštartovaní benzínového, plynového a dieselového motora.

Riattivatore Pluriuso - Elektrický reaktivátor

Elektrický reaktivačný sprej,  ktorý je ideálnou pomocou pri rekonštruovaní zoxidovaných elektrických obvodov a spojov. Vďaka systému ”ALL POSITIONS” je ľahko aplikovateľný vo všetkých pozíciách.

Crome Cream - Chrómová pasta

Pasta na čistenie povrchov chrómovaných a kovových súčiastok. Odstráni hrdzu a vytvára dlhodobú ochranu.

Luxor Polish - Leštiaca tekutina

Leštiaca tekutina na odstránenie škrabancov z povrchových častí motocykla a automobilu, vráti pôvodný lesk povrchu.

Luxor Cera per Auto - Leštiaci vosk

Vysoko účinný leštiaci vosk, zabezpečuje dlhodobú ochranu a vysoký lesk na všetkých lakovaných povrchoch. Chráni voči rozmarom počasia. Ideálny na automobily a motocykle. Vhodný na   normálne aj metalízové farby.

Luxor Autoshampoo - Auto šampón

Auto šampón na čistenie vozidiel, motocyklov a bicyklov. Vďaka vysokému obsahu vosku vytvára dlhodobú ochranu povrchov a zabraňuje usadenie ďalších nečistôt. V dvoch prevedeniach: voskový a PH neutrál.

Cera Rapida - Rýchly lesk

Extra rýchli leštiaci prostriedok s obsahom polymérového vosku, za veľmi krátky čas obnoví farby povrchov vozidiel a motocyklov. Zvláštny "Silk Touch" efekt vytvorí dlhodobý lesk na povrchoch, chráni pred UV žiarením, rozmarom počasia a škodlivým chemickým vplyvom.

Anti App. Detergente - Čistič proti zaroseniu skiel

Čistiaci prostriedok na vnútornú stranu skiel vozidiel. Zabraňuje zaroseniu a usadeniu nečistôt na dlhšiu dobu.

Elimina Catrame - Odstraňovač sadze

Antistatický čistiaci prostriedok na odstránenie sadze a rôznych mastnôt. Vďaka jeho aktívnym zložkám nás oslobodí  od častej úpravy povrchov vozidla.

Elimina Insetti - Odstraňovač hmyzu

Prostriedok na odstránenie hmyzu, vtáčieho trusu a ďalších nečistôt nielen z predného skla, ale aj z ostatných častí vozidla. Možno dávkovať aj do nádrže ostrekovača.

Pulitore Cerchoni - Čistič diskov

Odstráni z diskov všetky usadeniny ako brzdový prach, olej, mastnota a ďalšie nečistoty. Disky sa stanú lesklé. Nezanecháva fľaky, vďaka antistatickej prísade vytvorí dlhodobú ochranu.

Nero Gomme - Prípravok na ošetrenie pneumatík, gumených častí vozidla

S vysokým obsahom glykolu zabezpečuje perfektné čistenie a chránenie pneumatík, gumených a plastových častí vozidla. Stanú sa odolné voči rozmarom počasia a rôznych chemických vplyvov.

Rinnova Tessuti - Čistič čalúnenia

Prostriedok na čistenie čalúnenia vozidiel, rôznych textílií, kobercov. Veľmi efektívne odstráni všetky nečistoty ako napríklad mastnota, olejové fľaky, zvyšky po jedle. Obnovuje farebnosť látky a príjemne vonia.

Rinnova Fascioni - Vonkajší ošetrovateľ plastu

Používa sa na ošetrovanie plastových, umelohmotných a gumených častí vozidla. Potiahne povrch ochrannou vrstvou a stane sa odolný voči poveternostným vplyvom, kyselinám, lúhom a UV žiareniu. Najvhodnejšie je použiť na ochranu nárazníkov.

Togli Resina - Odstraňovač živice

Slúži vyslovene na odstránenie hocijakého derivátu živice veľmi rýchlo a efektívne. Možno použiť na farbených, lakovaných, umelohmotných ale aj na sklenených povrchoch.

Daiana Pelle Sintetica - Utierka z koženky

Vlastnosti utierky sa zhodujú s vlastnosťami prirodzenej kože. Možno prať v automatickej pračke. Je odolná voči plesni. Je vhodná na čistenie a utieranie vozidiel, motoriek a bicyklov.

Daiana Pelle Naturale - Utierka z jelenej kože

Pravá jelenia koža, s vysokou životnosťou. Výborná je na čistenie a utieranie vozidiel, motocyklov a bicyklov.

Luxor Lucidante Cruscotti - Bez silikónový čistič prístrojovej dosky

Slúži na ošetrenie umelohmotných a gumených častí vozidiel, špeciálny prostriedok bez silikónu a oleja. Obnovuje a regeneruje povrchy umelohmotných a gumených častí áut a motocyklov. Je antistatický, tým zabraňuje usadenie prachu a iných nečistôt na povrch.

Luxor Il Lucida Cruscotto - Silikónový čistič prístrojovej dosky

Špeciálny prípravok na ošetrenie umelo-hmotných a gumených častí vozidiel s prírodnou vôňou pomaranča. Obnovuje a regeneruje matné a vyblednuté povrchy. Možno použiť na prístrojové dosky, vnútorné krytie ale aj na nárazníky.

Vista Sicura Pulisci Vetro - Pena na čistenie skiel

Aktívna pena na čistenie čelného skla vozidla. Rýchlo a efektívne rozpustí všetky nečistoty (od hmyzu, olejov a mastí) z každého druhu skla. Nezanecháva fľaky.