FALÒ pomocné látky na zapaľovanie

FALÒ Accendifuoco Bustine          FALÒ Zapaľovacie vrecúška

Zapaľovacie vrecúška sú praktickým spôsobom ľahkého a účinného zakladania ohňa. S pomocou vrecúšok istejšie a ľahšie sa zapáli oheň v peciach, v krboch, v griloch a na otvorených ohniskách. Veľmi dobre horia aj na vlhkých miestach. Možno použiť vo vonkajších ale aj vo vnútorných priestoroch.
Dlhodobé, odolné a účinné horenie. Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky, nezanecháva stopy a zápach na rukách ani na oblečení.

FALÒ Accendigrill                             FALÒ Tyčinky na zapaľovanie 100ks

Tyčinky (hnedej farby) na zapaľovanie sa skladajú zo smrečinovej piliny kombinované s parafínovým voskom, tým pádom sa stanú praktickým spôsobom ľahkého a účinného zakladania ohňa. S pomocou doštičiek istejšie a ľahšie sa zapáli oheň v peciach, v krboch, v griloch a na otvorených ohniskách. Veľmi dobre horia aj na vlhkých miestach. Možno použiť vo vonkajších ale hlavne vo vnútorných priestoroch.
Dlhodobé a účinné horenie.

FALÒ Accendifuoco Cubetti            FALÒ Kocky na zapaľovanie

Kocky (bielej farby) na zapaľovanie sú praktickým spôsobom ľahkého a účinného zakladania ohňa. S pomocou kociek sa istejšie a ľahšie zapáli oheň v peciach, v krboch, v griloch a na otvorených ohniskách. Veľmi dobre horia aj na vlhkých miestach. Možno použiť vo vonkajších ale aj vo vnútorných priestoroch. Dlhodobé a účinné horenie.

FALÒ Accendifuoco Tavolette          FALÒ Doštičky na zapaľovanie

Doštičky (hnedej farby) na zapaľovanie sa skladajú zo smrečinovej piliny kombinované s parafínovým voskom, tým pádom sa stanú praktickým spôsobom ľahkého a účinného zakladania ohňa. S pomocou doštičiek sa istejšie a ľahšie  zapáli oheň v peciach, v krboch, v griloch a na otvorených ohniskách. Veľmi dobre horia aj na vlhkých miestach. Možno použiť vo vonkajších ale hlavne vo vnútorných priestoroch. Dlhodobé a účinné horenie.

FALÒ Accendifuoco Liquido             FALÒ Tekutina na zapaľovanie

Vysoko účinná zapaľovacia tekutina k ľahkému zapaľovaniu grilov, krbov, kotlov s vykurovaním drevom a uhlím. Je bez nepríjemných zápachov, a pri horení nevznikne dym a žiadna spalina.

FALÒ Pronta Brace                           FALÒ Drevené uhlie na grilovanie

Extra kvalitné drevené uhlie na rastlinnej báze, oválneho tvaru, k vonkajšiemu grilovaniu. Ľahko sa zapáli, k jeho zapaľovaniu nie je potrebná ďalšia pomocná zapaľovacia  látka. Viac ako dve hodiny nám zabezpečí dokonalé žiarenie.

FALÒ Ceppo Canadese                         FALÒ Kanadský klát

Kanadský klát slúži k zakúreniu v krboch. Príjemne vonia, výnimočne dlho horiaci klát. Vypúšťa menej dymu a oxidu uhličitého ako klasické palivové drevo, preto viac zabraňuje usadeniu sadze a dechtu v komíne.

FALÒ Ceppo Puliscicamino                FALÒ Klát na prečistenie komína

Klát slúži na prečistenie komína, je bez síry a vďaka obsahu aktívnych minerálov úplne prečistí komín od sadze a dechtu. Neobsahuje síru a znečisťujúce prvky.

FALÒ Pulitore Grill & Barbecue           FALÒ Čistič rúr a grilov

Je špeciálny výrobok, ktorý slúži na čistenie rúr a grilov. Možno použiť na odstraňovanie mastnoty z grilov, rúr na pečenie, sporákov, varičov, pekáčov atď. Uvoľňuje organické pripáleniny (z tukov a pokrmov). Vhodný aj ako priemyselný alkalický čistič. Nevhodný na hlinkové povrchy.

FALÒ Pulisci Vetro                           FALÒ čistič skla krbov

Je špeciálny výrobok, ktorý slúži na odstránenie sadze zo zadymených častí krbov, čo sa objavuje hlavne na dvierkach krbov, kozubov a pecí. Je ideálny na každodenné čistenie a leštenie krbov. Veľmi rýchlo účinkuje aj na miestach, kde sú bežné čistiace prostriedky už neúčinné bez toho, aby narobil nejakú škodu na ostatných častiach krbu.

FALÒ Mastice Sigillante                   FALÒ Teplovzdorný tmel na komíny

Masa na utesnenie prasklín a prelomov v komíne, na izoláciu rôznych spojov do +1200°C. Možno vystaviť aj priamemu plameňu.

        

FALÒ Smalto Spray Alte Temperature   FALÒ Teplovzdorná farba

Sprej na báze teplovzdornej silikónovej živice do +350°C. Možno použiť na farbenie komínov, kachlí, kotlových rúr, krbov, sporákov a na všetky komponenty, kde musí byť vysoká tepelná odolnosť.

 

FALÒ Schiuma Estinguente                FALÒ Hasiaca pena

Hasiaca pena sa používa na hasenie malých požiarov doma alebo v kancelárii, v aute, pri kempovaní, atď. Mimoriadne účinný na pevné materiály ako drevo, papier, dekoračná textília (záclony, kreslá, plnený nábytok) drevo na spaľovanie, atď. Aplikujte na základňu plameňa z blízkej vzdialenosti, okamžite zadusí plameň bez poškodenia materiálov s ktorým prichádza do styku. Hasiaca pena nepoškodzuje lakovanie a nezanecháva škvrny. Jednoduchá a bezpečná.