Sprejové farby

Happy Color Acrilico - Acrylová farba

Sprejová, rýchloschnúca farba s vysokou pigmentarizáciou na vnútorné aj vonkajšie použitie. V 53 farbách, medzi ktoré patria aj napríklad čierna matná a strieborná na disky.

Happy Color Metallizzato - Metálna farba

Vytvára na rôznych povrchoch metálny náter na vonkajšie aj vnútorné používanie. V 4 farbách.

Happy Color Alte Temperature - Teplovzdorná farba

Je teplovzdorná do 350°C, ideálne použiť pri farbení výfukov, kachlí, kotlov a všetkých povrchov, kde musí byť vysoká odolnosť voči teplu. V 6 farbách.

Happy Color Perlato - Perleťová farba

Perleťová farba slúži na vonkajšie a vnútorné dekoratívne farbenie. Ideálna je na rámy bicyklov, motocyklov, na prilby a na iné ozdobné predmety. V 10 farbách.

Happy Color Micaceo - Sľudová farba

Odporúčaná na vonkajšie použitie. Dekoratívna farba s obsahom oxidu železitého. Ideálna je na vonkajšie nábytky, ploty a na všetky vonkajšie kovové povrchy, kde je dôležitý dekoračný efekt a ochrana voči korózií. V 6 farbách.

Happy Color Specchiante - Zrkadlová farba

Výnimočne jemne štruktúrovaná dekoračná farba s chrómovým efektom na vnútorné a vonkajšie použitie. Ideálna je na farbenie povrchov kde je potrebné dosiahnuť chrómový efekt. V 2 farbách.

Happy Color Fluorescente - Fluorescenčná farba

Pestrá farba, možno použiť na označovanie a dekoráciu vnútorných aj vonkajších povrchov. Ideálna je na farbenie bicyklov a motocyklov, ako aj na označovanie miest, kde je znížená viditeľnosť. V 6 farbách.

Happy Color Bucciato Fine - Textúrovaná farba

Farba s efektom textúry, vytvára drsný povrch, čo zabraňuje odrážaniu svetla. Možno použiť na farbenie prístrojových dosiek, nárazníkov, ozdobných predmetov vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. V 6 farbách.

Happy Color Zincante - Farba s obsahom zinku

Farba s vysokým obsahom zinku proti hrdzaveniu, vyvinutá vyslovene na vonkajšie použitie. Vďaka vysokému obsahu zinku je ideálne na predstihnutie hrdzavenia vonkajších kovových konštrukcií.

Happy Color INOX 18/10 - Nerezová farba

Farba s obsahom polyakrilátu a AISI 316 mikronizovanej ocele, proti hrdzaveniu. Je mimoriadne odolná  voči poveternostným a fyziologickým vplyvom. Je ideálna na všetky vonkajšie kovové konštrukcie. Okamžite sa dá nanášať aj na hrdzavé povrchy.

Happy Color Antiruggine - Farba proti hrdzaveniu, základná

Základná farba proti hrdzaveniu, je ideálna na všetky kovové povrchy ktoré musia byť odolné voči rozmarom počasia. S jej vysokou priľnavosťou možno použiť na všetky druhy kovov, aj k liatinám.

Happy Color Primer - Primer základná farba

Transparentná základná farba na úpravu povrchov pred farbením. Umožňuje farbenie povrchov, kde klasické farby nie sú schopné zabezpečiť priľnavosť. Je ideálna na vytvorenie základu na umelohmotných, gumených, kovových a liatinových povrchoch.

Happy Color Stucco - Štuka základná farba

Základná biela farba pred farbením. Odstráni všetky ryhy, škrabance, porušenia z povrchu predmetov. Dokonalá priľnavosť na všetkých povrchoch, vytvorí filmový náter.

Smalto Acrilico PROF - Rýchlo schnúca farba v RAL škále

Veľmi rýchlo schnúca farba (3 minúty). Bola vyvinutá na priemyselné použitie. Veľmi priľnavá na všetky druhy povrchov a odolná voči rôznym poveternostným vplyvom. Ideálna na použitie v strojárstve, auto- a kovopriemysle.

Vo všetkých farbách RAL škály.

Tocco Alte Temperature - Extra teplovzdorná farba

Do 800°C teplovzdorná farba, ideálna na farbenie strojov, súčiastok fungujúcich pri vysokých teplotách, pecí, kachlí a kozubov.    V dvoch farbách.

SMALTO BIANKO - Biela smaltová farba (štetec zdarma)

Doporučujeme na opravu porcelánových a smaltových povrchov, na premaľovanie, opravu trhlín, úlomkov, prasklín, znovufarbenie elektronických zariadení, obkladačiek, skríň, umývadiel. Farba je vodeodolná, znesie teploty vyššie ako 100oC, nepoškodia ju ani pracie prostriedky a zmäkčovače vody.

 

 

           Stojan na farby

      kolieskový na 528 sprejov                   nástenný na 132 sprejov

   63,5x232x63,5 cm                                  47,5x184x21 cm