GREENHOME - chemické produkty pre domácnosť

  

Assorbi Umido -                Pohlcovač vlhkosti

Ukončí vaše trápenie s vlhkými miestami vo Vašom dome. Vďaka tvaru je ideálny na umiestnenie na parapetné dosky v kuchyni, WC alebo v kúpeľni. Chráni steny a zariadenie pred vlhkosťou a nepríjemnými zápachmi. Vydrží cca 6 týždňov (podľa vlhkosti vzduchu) a je vhodný do miestností s plochou do 50 m2. Objem nádoby 1,5 l.
Výhodné doobjednanie 450 g granulátu.
 

         

Elimina Calcare          Odstraňovač vodného kameňa

Dokonale prispôsobený pre kúpeľne, sprchy, obkladačky, vodovodné batérie a umývadlá. Efektívne odstraňuje vápenný vodný kameň a mydlovú penu.
Zanecháva povrch iskrivo čistý. Má minimálny vplyv na vodné živočíšstvo vďaka rýchlej a úplnej biologickej odbúrateľnosti. Možno ho použiť aj na chróm.

         

Gel Sgorgante                             Gél na upchatý odtok

Uvoľní veľmi rýchlo a efektívne všetky potrubia, bez toho aby ste sa dotkli a je veľmi účinný aj tam, kde voda stagnuje. Nemá vplyv na sklovinu a chrómové povrchy, je vybavené bezpečnostným uzáverom, aby sa zabránilo možnosti náhodného použitia.

Disodorante Igienizzante             Čistič klimatizácie

Optimálny čistič výparníkov a kanálov klimatizácie - kúrenia. Dokonale zlikviduje vzniknuté plesne a baktérie, zanecháva príjemnú sviežu vôňu, výrazne spomalí tvorbu nových plesní. Dosiahneme rýchly a bezpečný výsledok čistenia a jeho použitie je veľmi jednoduché. Možno použiť na všetky druhy klimatizačných zariadení. K výrobku pribalenou hadičkou môžeme ľahko prečistiť aj klimatizačné zariadenia osobných a nákladných vozidiel.

 

 

 

Disabituante Igienico  Odpudzovač psov a mačiek

V krátkom čase zmení nepríjemné hygienické zvyky psov a mačiek. Odstráni ich z miest, kde ich prítomnosť nie je žiaduca ako napríklad terasa, garáž, pivnica, balkón, steny, kríky, chodníky, ozdobné ohrady, lampy a kolesá auta. Výrobok je výhradne na báze prírodných rastlinných materiálov, je neškodný. Na rozprašovanie je použitý materiál, ktorý neohrozuje životné prostredie.

SNIFF Elimina Odori                       SNIFF Odstraňovač zápachu

Eliminuje zápachy, účinkuje priamo na všetky organické zlúčeniny, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach tým, že jeho prírodné zloženie premení zápachové molekuly na vodu a oxid uhličitý.

Stira Meglio                            Ľahké žehlenie

Vďaka svojmu zloženiu (obsahuje ryžový škrob), uľahčuje žehlenie s klasickou alebo aj parnou žehličkou a odstráni záhyby na akejkoľvek textílie. Látka preniká až do hĺbky vlákien, urobí dokonalú povrchovú úpravu. Môže byť použitý na oboch stranách látky za sucha aj mokra. Uvoľňuje príjemnú vôňou a navodí pocit čistoty.