Lepidlá

LA COLLA AMERICANA - Lepidlo

Je jedinečné a silné lepidlo na lepenie nasledujúcich materiálov: drevo, textília, koža, polystirol, umelá hmota, sklo, guma, kov, linoleum, sadra, sadrokartón, obkladačky a podobne. Možno aplikovať aj na mokrý povrch. Žiadaná tvrdosť na lepených povrchoch sa dosiahne v priebehu 10-20 minút. Lepidlo je odolné teplotám od -30oC do +80oC, je na vnútorné aj na vonkajšie použitie a je odolné voči plesni, neožltne. Používané nástroje, ale aj samotný výrobok je ľahko umývateľný s vodou. Je bez zápachu, ekologicky nezávadný.

UNIPLAST - Lepidlo na plast

Ideálne lepidlo na lepenie pružných a pevných plastov. Je transparentné, nezafarbí povrch plastov, neožltne. Je ideálne na lepenie PVC, tvrdé PVC, syntetickej kože. Na polyuretánové a polystyrénové peny nie je vhodné. Manipulačná pevnosť je 10-20 minút. Plnú pevnosť získava po 24 hod.

UNIGUMM - Lepidlo na gumu

Ideálne lepidlo na lepenie prírodnej aj syntetickej gumy (aj termoplastickej). Okrem toho je veľmi priľnavé na kožu, textíliu, dechtovanú lepenku, keramické látky, kov, drevo, laminát, sklo, betón. Manipulačná pevnosť je 10-20 minút. Plnú pevnosť získava po 24 hod.

UNIMETAL MIX - Tekutý kov

Ideálny, rýchly systém na opravy pre montérov a do dielní, s využitím v oblasti spracovania kovov. Vhodný najmä na vypĺňanie foriem, utesňovanie a zatmeľovanie presakujúcich miest. Je vysokokvalitný dvojzložkový systém na báze syntetickej živice, ktorý sa vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu vyznačuje vlastnosťami kovov.

SUPERCOLLA - Sekundové lepidlo GEL

 Jednozložkové rýchlo schnúce lepidlo na báze kyanoakrylátu. Pre veľmi rýchle kontaktné lepenie tvrdého PVC, pryže, kovov, skla, dreva a vzájomné kombinácie týchto materiálov, lepenie profilov používaných k zasklievaniu, lepenia O krúžkov z pryžového tesnenia a pod. Veľmi vysoká pevnosť lepeného spoja v ťahu 250 kg/cm2.