PU peny

Schiuma REI 180 RF5 - Ohňovzdorná PU pena, sprejová

Ohňovzdorná PU pena, ktorá je odolná aj voči najagresívnejšiemu ohňu až 180 minút (REI 180). Používa sa na utesňovanie ohňovzdorných systémov, okien, dverí a na izoláciu miest kde sú potrebné ohňovzdorné spoje.

Schiuma Rapida - PU pena, sprejová

Polyuretánová pena, používa sa v stavbárstve na upevňovanie a utesňovanie dverí, okien, schodov, ríms. Je odolná voči plesniam a rozmarovm počasia.  Vďaka systému ”ALL POSITIONS” je ľahko aplikovateľná vo všetkých pozíciách. V 825 ml balení.

Schiuma Rapida Matic - Pištoľová PU pena

Polyuretánová pena, používa sa vo veľkopodnikovom stavbárstve na upevňovanie a utesňovanie dverí, okien, schodov, ríms. Hospodárne použitie, odolná proti plesniam a rozmarom počasia, rýchlo tvrdnúca.

Schiuma B2 DIN 4102 - Priemyselná ohňovzdorná PU pena

Ohňovzdorná PU pena ktorá vyhovuje B2 DIN 4102 normám. Extra rýchlo tvrdnúca, vyvinutá k priemyselnému použitiu.

Schima Rapida Tegole - Polyuretánová lepiaca pena

Nízko expanzná polyuretánová pena, ktorá mimoriadne rýchlo dosiahne maximálny objem a ďalej sa nenadúva. Ideálna je pre pokrývačov pri upevňovanie škridiel, ďalej pri lepení schodov, prahov, ríms, vaní a na takých miestach, kde by malo byť nadúvanie peny minimálne.

Turbo Foam - Rýchlo tvrdnúca inštalačná pena

Extra rýchlo tvrdnúca, polyuretánová inštalačná, upevňovacia pena. Ideálna je na upevňovanie dverí, okien, schodov, ríms, prahov, sprchovacích vaní a na všetkých miestach, kde doba tvrdnutia peny by mala  byť minimálna. Vybavená špeciálnym ventilom (preskúšaná prostredníctvom TÜV), vďaka ktorému možno použiť po otvorení aj po niekoľkých mesiacoch.

Foam Cleaner - Čistič PU peny

Čistiaci prostriedok na odstránenie ešte nevytvrdnutej PU peny. Možno použiť ako čistiaci sprej na čistenie drevených, umelohmotných a gumených častí dverí a okien. Možno použiť aj na prečistenie dávkovacej pištole. Vďaka systému ”ALL POSITIONS” je ľahko aplikovateľná vo všetkých pozíciách.

Pistola Metal Gun - Pištoľ na PU penu

Dávkovacia pištoľ na PU penu pre priemyselné použitie. Vnútrajšok je s teflónovým povlakom, v plno kovovom prevedení.